بیسکویتی
خانه / بیسکویت دلگشا / فروش انواع بیسکویت موزی دلگشا

فروش انواع بیسکویت موزی دلگشا

بیسکویت موزی دلگشا یکی از انواع طعم های تولید شده در این شرکت است که متقاضیان بسیاری خواهان خرید عمده و خرده آن هستند. برای خرید بیسکویت با طعم موزی می بایست سفارش شما ثبت و در کمترین زمان قابل تولید و ارسال گردد. بیشترین تولیدات ما روزانه و بدون دپو صورت می پذیرد.

بیسکویت موزی دلگشا

آشنایی با بیسکویت موزی

بیسکویت موزی دلگشا

یکی از خوراکی های قدیمی را می توان بیسکویت معرفی نمود که این محصول قدمتی بیش از ۳ قرن را به خود اختصاص داده است و از خوراکی هایی می باشد که بسیار سبک و قابل حمل است و به مدت طولانی می توان از آن نگهداری نمود.

یکی از اهداف بزرگ این محصول انرژی لازم برای بدن و در کمترین زمان قابل مصرف باشد را می توان از ویژگی های این ماده ارزشمند غذایی دانست.

خب حالا سری به یکی از بیسکویت هایی که به صورت عمده در بازار قابل یافت می باشد می زنیم و آن هم محصولی است به نام بیسکویت موزی.

بیسکویت موزی از انواع بیسکویت میوه ای قابل تولید در بازار است که مصرف کنندگان خاصی را شامل می شود و می توان به برندهای مختلفی در این حوزه اشاره نمود.

از جمله تولید کنندگان بیسکویت فله ای و پذیرایی موزی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • بیسکویت دلگشا
  • بیسکویت سپاکو
  • بیسکویت فرخنده
  • بیسکویت ستاک
  • بیسکویت ویتانا
  • بیسکویت آذر عسل تبریز
  • بیسکویت آوند

طعم موزی توسط اسانس ها و مواد افزودنی مجاز است که قابل تهیه در کارخانه ها قرار دارد و تحت مسئول فنی قابل تهیه و مصرف می شود.

این بیسکویت هم به صورت فله ای و هم به شکل بسته بندی قابل عرضه در بازار است که فروش عمده و خرده برای کلیه خریداران انجام می شود.

بیسکویت موزی دلگشا به عنوان یک میان وعده

بیسکویت موزی دلگشا

یکی از ویژگی ها و مزایای فوق العاده بیسکویت ها نسبت به محصولاتی نظیر کیک و کلوچه قدرت نگهداری این محصول است که تقریبا به مدت یکسال می توان این محصول را نگهداری نمود.

دلیل این موضوع رطوبت پایین می باشد که قدرت کپک زدگی را تا حد امکان پایین می آورد و جلوگیری از خطر و مسمومیت های غذایی را کاهش می دهد.

شرکت بیسکویت دلگشا تولید کننده انواع بیسکویت پذیرایی در کشور معرفی شده است و قوانین خاصی را برای تولید محصولات خود برگزیده است.

شرکت دلگشا برای تولید بیسکویت های خود از روغن بدون ترانس استفاده نموده تا محصولی سالم و پر انرژی را به جامعه اهدا نماید.

صادرات بیسکویت موزی دلگشا به عراق

بیسکویت موزی دلگشا

بیسکویت موزی دلگشا این روزها علاوه بر تأمین نیاز داخل توانسته صادرات محصولات خود را به کشورهایی نظیر عراق ثبت نماید.

یکی از محصولاتی که بیشترین میزان فروش را برای خود ثبت نمود مربوط به بیسکویت با طعم موزی است که مخاطبین آن بی شمارند.

البته نوع کیفیت و طعم مربوطه نشان دهنده این موضوع است که خوشبختانه شرکت دلگشا کلیه این مزیت ها را در بر دارد و توانسته بهترین صادر کننده در مرزهای غرب کشور شناخته شده باشد.

این موضوع علاوه بر گستردگی در تولید، طعم های متنوع دیگری نظیر بیسکویت پرتقالی، بیسکویت نارگیلی و آناناس را به بازار معرفی نماید.

برای خرید این محصول می توانید با ما در تماس باشید و کلیه اطلاعات را از کارشناسان ما جویا شوید.

منبع: بازار خرید و فروش بیسکویت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حسین تاجوک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120681678 شماره موبایل: 09196752500
email icon پست الکترونیکی: hosseintajook@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بیسکویت پرتقالی

فروش عمده بیسکویت پرتقالی دلگشا

بیسکویت پرتقالی یک طعم فوق العاده عالی در محصولات شیرینی بشمار می رود که با …

دیدگاهتان را بنویسید