بیسکویتی
خانه / بیسکویت فله / فروش بیسکویت فله ای ارزان قیمت | خرید مستقیم
فروش بیسکویت فله ای

فروش بیسکویت فله ای ارزان قیمت | خرید مستقیم

فروش بیسکویت فله ای که تولید کننده این محصولات در کشور بسیارند که از آن به عنوان بیسکویت کیلویی یاد می شود و قیمت این نوع بیسکویت ها بسته به نوع مواد اولیه بکار رفته در محصول تعیین می شود. از کارخانه تولید بیسکویت فله در کشور می توان به فرخنده، مینو، نکیسا، ماهشاد، گروج و دیگر برندها اشاره نمود.

فروش بیسکویت فله ای

 

قیمت خرید عمده بیسکویت کیلویی

فروش بیسکویت فله ای

لیست قیمت خرید انواع بیسکویت فله ای در کشور روزانه در حال تغییر است و این نشان دهنده این موضوع است که در هنگام خرید بیسکویت به صورت عمده باید از طرف تولید کننده این قیمت ارائه گردد. برای این منظور بهترین گزینه استعلام قیمت بیسکویت کیلویی یا همان بیسکویت فله ای است.

همچنین مشتریان می توانند برای اطلاعات دقیق تر، نوع برند مورد نظر را جویا شوند تا بهتر بتوانند از خرید خود اطمینان کسب کنند. سایت بیسکویتی یک سایت مرجع در زمینه قیمت انواع بیسکویت به شرح زیر می باشد:

 • قیمت بیسکویت فله
 • قیمت بیسکویت جعبه ای
 • بیسکویت ارزان قیمت
 • خرید عمده بیسکویت
 • کارخانه تولید بیسکویت

معرفی کارخانه بیسکویت فله

فروش بیسکویت فله ای

تعداد کارخانه تولید بیسکویت فله در کشور ایران بسیار است و طبق آمار موجود بالغ بر ۴۰۰ واحد فعال را شامل می شود. این تولید کننده های بیسکویت در جای جای میهن عزیزمان فعالیت دارند که برای معرفی آن ها به چند گزینه اشاره خواهیم نمود:

تولید کننده بیسکویت های فله ای در بالا، هر یک به نوبه خود محصولی را تهیه و به بازار مصرف عرضه می کنند. هر یک از بیسکویت های آن ها از طعم خاصی برخوردارند که می توانید برای نمونه از محصولات آن ها خریداری و میل کنید.

برای خرید محصولات این شرکت ها از نمایندگی های آن ها خرید کنید و اگر سفارش عمده هم دارید می توانید با مجموعه بیسکویتی در تماس باشید.

فروش بیسکویت فله ای | بیسکویت کیلویی

فروش بیسکویت فله ای

قیمت بیسکویت کیلویی در بازار ایران دارای نوسان است و این نوسان قیمت مربوط به نوع برند تولید کننده بیسکویت و مواد اولیه مورد مصرف در صنایع غذایی می باشد. مثلا قیمت روغن بیسکویت سازی دارای نوسان بسیار بالایی است و در گاهی مواقع در بازار موجود نیست و بسیاری از تولید کننده های بیسکویت را با مشکلاتی روبرو ساخته است.

فروش بیسکویت فله ای از جایگاه خوبی نسبت به دیگر بیسکویت ها برخوردار است و دلیل آن تقاضای خرید بالا در این حوزه می باشد. تقریبا در هر شهری بیشترین فروش بیسکویت مربوط به بیسکویت کیلویی در وزن های ۵۰۰۰ گرمی می باشد.

کارتن بیسکویت کیلویی در اوزان ۳۵۰۰ گرمی تا ۵۰۰۰ گرمی می باشد و از آن به عنوان بیسکویت کیلویی یاد می شود. قیمت بیسکویت کیلویی به نسبت بیسکویت جعبه ای و نوع بسته بندی کوچک بسیار مقرون به صرفه تر از این محصولات می باشد.

البته گاهی مواقع قیمت بیسکویت فله ای هم دارای قیمت بالاتری است و این به نوع طعم بیسکویت برمیگردد. یعنی بیسکویت با طعم هایی که مواد اولیه تهیه آن از قیمت بالایی برخوردار است که برای اطلاعات بیشتر به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

این نوع از طعم های بیسکویت که در بالا اشاره شده است، از قیمت مواد اولیه ای حمایت می کنند که بیشتر وارداتی هستند و قیمت محصولات وارد شده بسیار گران و پر هزینه می باشد و تولید کننده بیسکویت مجبور است بیسکویت خود را گرانتر بفروشد تا صرفه تولید را جبران نماید.

قیمت بیسکویت جعبه ای | بیسکویت کرمدار فله

فروش بیسکویت فله ای

قیمت بیسکویت جعبه ای براساس نوع محصول و تنوعات طعمی قابل ارائه می باشد که می توان برای ذکر نمونه به چند گزینه اشاره کرد تا مشتریان بدانند دقیقا بیسکویت جعبه ای چه اوزانی دارد و نوع طعم های آن بر چه اساس قیمت گزاری می شود.

 • بیسکویت جعبه ای ۳۰۰ گرمی
 • بیسکویت جعبه ای ۴۰۰ گرمی
 • بیسکویت جعبه ای ۷۰۰ گرمی
 • بیسکویت جعبه ای ۸۰۰ گرمی
 • بیسکویت جعبه ای ۱۰۰۰ گرمی
 • بیسکویت جعبه ای ۲۰۰۰ گرمی

قاعدتا باید اشاره کنیم که وزن جعبه های بیسکویت از ۳۰۰ گرمی تا ۲۰۰۰ گرم را موجودی داریم و می توانیم به این نوع بیسکویت، بیسکویت پذیرایی هم اشاره کنیم. زیرا بیسکویت پذیرایی یا بیسکویت خانواده هم از این دست محصولات معرفی می شود.

نوع طعم های تولید شده در کارخانه های بیسکویت سازی کشور بر این اساس است: بیسکویت موزی، بیسکویت پرتقالی، بیسکویت نارگیلی، بیسکویت جو + شوید، بیسکویت کاکائویی، بیسکویت شکلاتی، بیسکویت کرمدار میوه ای.

در مورد بیسکویت کرمدار فله باید بدانید این نوع بیسکویت در کارتن های ۵ کیلویی قابل عرضه می باشد و با طعم های میو های به فروش می رسد. فروش بیسکویت فله ای کرمدار از درب کارخانه قابل انجام است.

قیمت بیسکویت جعبه ای روزانه است و برای استعلام قیمت ابتدا باید با مجموعه بازرگانی در تماس باشید و بعد از استعلام می توانید نسبت به خرید عمده بیسکویت اقدام نمایید.

منبع: (http://biscuiti.blog.ir/)

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حسین تاجوک
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120681678 شماره موبایل: 09196752500
email icon پست الکترونیکی: hosseintajook@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بیسکویت 5 کیلویی

خرید عمده بیسکویت ۵ کیلویی

بیسکویت ۵ کیلویی در سه نوع طعم ویژه موزی، پرتقالی و نارگیلی را می توانید …

دیدگاهتان را بنویسید